R. Erté

La Tosca

45 500 Kč
Autor: R. Erté
Identifikační číslo: 230
Datováno: 1989
Technika: bronz 130/500
Rozměry: v. 50 cm
Signatura: sign. na soklu Erté
na soklu: 1989 Sevenarts Ltd London, La Tosca; reprodukováno: Erté, The Last Works Graphics Sculpture str. 176

Další díla v Poaukční prodej od autora Erté R.

Fedora
45 500 Kč