238

Kristian Kitzberger

Rybky

45 500 Kč
Autor: Kristian Kitzberger
Identifikační číslo: 238
Technika: kov, sklo, kámen
Rozměry: v. 31 cm, d. 51 cm
Signatura: sign. na plintě
drobná poškození skla