Tomáš Rajlich (1940)

Ceridwen

Autor: Tomáš Rajlich
Identifikační číslo: 1382-S220136
Datováno: 2003
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 100 x 100 cm
Signatura: sign. vzadu T. Rajlich 03
vzadu autorský popis; nerámováno