Tomáš Rajlich

Ceridwen

247 000 Kč
Autor: Tomáš Rajlich
Identifikační číslo: 241
Datováno: 2003
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 100 x 100 cm
Signatura: signováno vzadu T. Rajlich 03
vzadu autorský popis; rámováno