243

Jaroslav Vožniak

Struktura VI

10 400 Kč
Autor: Jaroslav Vožniak
Identifikační číslo: 243
Datováno: 1995
Technika: lak/deska
Rozměry: 30 x 40 cm
Signatura: sign. vzadu Jaroslav Vožniak 1995
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vožniak Jaroslav

Struktury zimy
18 200 Kč