244

Jaroslav Vožniak

Struktury zimy

18 200 Kč
Autor: Jaroslav Vožniak
Identifikační číslo: 244
Datováno: 1992
Technika: litý lak/deska
Rozměry: 38 x 56 cm
Signatura: sign. PD J. Vožniak
vzadu autorsky název; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Vožniak Jaroslav

Struktura VI
10 400 Kč