Vladimír Novák

Kapky - diptych

Autor: Vladimír Novák
Identifikační číslo: 253
Datováno: 1995
Technika: olej/plátno
Rozměry: 35 x 24 cm; 35 x 24 cm
Signatura: signováno vzadu
diptych; vzadu autorský popis; nerámováno