Pavel Baxa

Váza s achátem

73 000 Kč
Autor: Pavel Baxa
Identifikační číslo: 255
Datováno: 2019
Technika: skleněný objekt
Rozměry: v. 42 cm
Signatura: nesignováno
tavené sklo, měď, LED světlo

Další díla v Poaukční prodej od autora Baxa Pavel

Mísa No. 2
51 000 Kč