Petr Janský

Eva

Cena na vyžádání
Autor: Petr Janský
Identifikační číslo: 257
Datováno: 1997
Technika: bronz 4/9
Rozměry: v. 99 cm
Signatura: sign. dole Janský 97
dole dvě autorské plomby; provenience: původně získáno z rodiny autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Janský Petr

Žena s míčem
86 000 Kč