Pavel Baxa (1948)

Mísa No. 2

51 000 Kč

Autor: Pavel Baxa
Identifikační číslo: 1408-S220137
Datováno: 2019
Technika: sklo
Rozměry: 29 x 29 cm
Signatura: nesignováno
tavené sklo, měděný podstavec

Další díla v Komisní prodej od autora Baxa Pavel

Mísa No. 6
60 000 Kč
Váza s achátem
73 000 Kč