Pavel Baxa

Mísa No. 2

51 000 Kč
Autor: Pavel Baxa
Identifikační číslo: 258
Datováno: 2019
Technika: sklo
Rozměry: 29 x 29 cm
Signatura: nesignováno
tavené sklo, měděný podstavec

Další díla v Poaukční prodej od autora Baxa Pavel

Váza s achátem
73 000 Kč