Antonín Kroča

Kompozice VII

20 800 Kč
Autor: Antonín Kroča
Identifikační číslo: 262
Technika: litý lak/deska
Rozměry: 122 x 68 cm
Signatura: sign. LD Kroča
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kroča Antonín