Salvador Dalí

La Mano Del Divino

Cena na vyžádání
Autor: Salvador Dalí
Identifikační číslo: 264
Technika: plastika 68/100
Rozměry: d. 27,5 cm
Signatura: nesignováno
pozlacený porcelán

Další díla v Poaukční prodej od autora Dalí Salvador

Paridův soud
49 400 Kč