Ilja (Jiljí) Hartinger

Město

52 000 Kč
Autor: Ilja (Jiljí) Hartinger
Identifikační číslo: 265
Datováno: 2022
Technika: olej/deska
Rozměry: 51 x 91,5 cm
Signatura: sign. PD Hartinger 022
provenience: získáno z ateliéru autora; vzadu autorské štítky; rámováno