Jakub Berdych

Hroch

32 500 Kč
Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 268
Datováno: 2016
Technika: skleněná plastika
Rozměry: v. 19 cm, d. 40,5 cm
Signatura: sign. PD vzadu dole Jakub Berdych
uranové sklo; provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Berdych Jakub