Jakub Berdych

Modrý hrošík

Autor: Jakub Berdych
Identifikační číslo: 269
Datováno: 2016
Technika: skleněná plastika
Rozměry: v. 7,5 cm, d. 18,5 cm
Signatura: sign. vzadu dole Jakub Berdych 2016
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Berdych Jakub

Hroch
32 500 Kč