Peter Nižňanský

Radost

247 000 Kč
Autor: Peter Nižňanský
Identifikační číslo: 270
Datováno: 2020
Technika: leštěný vápenec
Rozměry: d. 38,5 cm
Signatura: sign. za uchem PN 2020
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Nižňanský Peter

Tonda
286 000 Kč