Antonín Kroča

Kvítí

23 400 Kč
Autor: Antonín Kroča
Identifikační číslo: 271
Technika: olej/deska
Rozměry: 170 x 122 cm
Signatura: sign. PD Kroča
nerámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kroča Antonín

Pohled do údolí
15 600 Kč
Kompozice VII
20 800 Kč