Antonín Kroča

Pohled do údolí

15 600 Kč
Autor: Antonín Kroča
Identifikační číslo: 272
Datováno: 2021
Technika: olej/sololit
Rozměry: 79 x 61 cm
Signatura: sign. DU 27,5,2021 Kroča
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Kroča Antonín

Kompozice VII
20 800 Kč
Kvítí
23 400 Kč