Adolf Lange

Kavárna v pasáži

32 500 Kč
Autor: Adolf Lange
Identifikační číslo: 273
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100 x 80 cm
Signatura: sign. LD A. Lange
vzadu autorský popis; provenience: získáno původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Lange Adolf