Magdalena Cubrová

Radost II.

97 500 Kč
Autor: Magdalena Cubrová
Identifikační číslo: 274
Technika: olej/plátno
Rozměry: 100 x 80 cm
Signatura: sign. LD Cubrová
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autorky; rámováno