Lucie Sabevová (1980)

Modrý akt

9 100 Kč

Autor: Lucie Sabevová
Identifikační číslo: 0903-S210090
Datováno: 2020
Technika: olej/karton
Rozměry: 100 x 70 cm
Signatura: sign. PD L+M 2020
rámováno