Peter Nižňanský

Tonda

286 000 Kč
Autor: Peter Nižňanský
Identifikační číslo: 277
Datováno: 2020
Technika: černá žula
Rozměry: d. 47 cm
Signatura: sign. na uchu PN 2020 I.
provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Nižňanský Peter

Radost
247 000 Kč