Jan Go Raitr

Milenci

60 000 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 278
Datováno: 2021
Technika: ušlechtilá ocel, zlato
Rozměry: v. 73 cm
Signatura: sign. vespodu
provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan