Jan Go Raitr

Alžběta - Krásné staré časy č. 2

58 500 Kč
Autor: Jan Go Raitr
Identifikační číslo: 279
Datováno: 2018
Technika: olej/plátno
Rozměry: 85,5 x 85,5 cm
Signatura: sign. vzadu
vzadu autorský popis; provenience: původně získáno z ateliéru autora; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Go Raitr Jan

Milenci
60 000 Kč