Adolf Lange

Automobil (Stále se opravuje)

Autor: Adolf Lange
Identifikační číslo: 282
Technika: olej/plátno
Rozměry: 51 x 66 cm
Signatura: sign. LD A. Lange
vzadu autorský popis; provenience: získáno původně získáno z ateliéru autora;
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Lange Adolf

Kavárna v pasáži
32 500 Kč