Jiří Mocek

Bez názvu (Kaple)

28 600 Kč
Autor: Jiří Mocek
Identifikační číslo: 283
Datováno: 2015 - 16
Technika: olej/plátno
Rozměry: 30 x 25 cm
Signatura: sign. PD Mocek
vzadu autorský popis; rámováno