Hnízdo

13 000 Kč
Identifikační číslo: 284
Datováno: 1992
Technika: olej/sololit
Rozměry: 105 x 90 cm
Signatura: sign. PD Hermann 1992
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora neznámý autor