285

Ladislav Placatka

Časostroj

Autor: Ladislav Placatka
Identifikační číslo: 285
Technika: kombinovaná technika/papír, deska
Rozměry: 90 x 66 cm
Signatura: nesignováno
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Placatka Ladislav