Petr Janský (1959)

Žena s míčem

86 000 Kč

Autor: Petr Janský
Identifikační číslo: 0680-S220074
Datováno: 1999
Technika: bronz 24/7
Rozměry: v. 34 cm
Signatura: sign. dole Janský
dole autorská plomba; zelený mramorový sokl; provenience: původně získáno z ateliéru autora

Další díla v Komisní prodej od autora Janský Petr

Veselé děvče
203 000 Kč
Eva
442 000 Kč
Ukřižování
102 000 Kč
Žena s míčem
61 500 Kč
Torzo
32 500 Kč