Petr Janský

Žena s míčem

86 000 Kč
Autor: Petr Janský
Identifikační číslo: 289
Datováno: 1999
Technika: bronz 24/7
Rozměry: v. 34 cm
Signatura: sign. dole Janský
dole autorská plomba; zelený mramorový sokl

Další díla v Poaukční prodej od autora Janský Petr

Eva
442 000 Kč