Miroslav Hanák

Potok v parku

32 500 Kč
Autor: Miroslav Hanák
Identifikační číslo: 291
Datováno: 2021
Technika: olej/plátno
Rozměry: 65 x 55 cm
Signatura: sign. LD M Hanák 21
rámováno