036

Milan Knížák

Výraz tváře

23 400 Kč
Autor: Milan Knížák
Identifikační číslo: 036
Datováno: 2008
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: ve výřezu 67 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD MK08
rámováno, pasparta, pod sklem