059

Damien Hirst

Shark Spin Painting

169 000 Kč
Autor: Damien Hirst
Identifikační číslo: 059
Datováno: 2009
Technika: akryl/papír
Rozměry: 49 x 64,5 cm
Signatura: sign. LD reliéfním razítkem Hirst Studio
vzadu informace: obraz vytvořen pro vernisáž autorovy výstavy “Requiem“ v Pinchuk Art Centre v Kyjevě v 04/2009;
rámováno