169

František Líbal

Vysoké nebe

13 000 Kč
Autor: František Líbal
Identifikační číslo: 169
Datováno: 1917
Technika: olej/karton
Rozměry: 49 x 66 cm
Signatura: sign. LD Líbal 1917
rámováno, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Líbal František