183

František Líbal

Krajina od Tater

28 600 Kč
Autor: František Líbal
Identifikační číslo: 183
Datováno: 1938
Technika: olej/plátno
Rozměry: 76 x 97 cm
Signatura: sign. PD Fr. Líbal 1938
rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Líbal František