037

Karel Černý

Studie sedícího mužského aktu

22 100 Kč
Autor: Karel Černý
Identifikační číslo: 037
Datováno: 1943
Technika: kresba tuší/papír
Rozměry: ve výřezu 40,5 x 27,5 cm
Signatura: sign. DU K ČernýŠ 43
vzadu razítko ze sbírky J.U.C. J. Borovičky, č. 431; vystaveno Mánes 1944, č. kat. 15; rámováno, pasparta, pod sklem

Další díla v Poaukční prodej od autora Černý Karel

Mužský akt
22 000 Kč