Igor Grimmich (1979)

Staré nohy IV

65 000 Kč

Autor: Igor Grimmich
Identifikační číslo: 0590-S220071
Datováno: 2015
Technika: akryl/plátno
Rozměry: 148 x 148 cm
Signatura: sign. PD Grimmich 15
vzadu autorský popis; nerámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Grimmich Igor