255

Bedřiška Uždilová

Na sadě - Večer

33 000 Kč
Autor: Bedřiška Uždilová
Identifikační číslo: 255
Datováno: 2017
Technika: olej/plátno
Rozměry: 50 x 60 cm
Signatura: sign. LD BU 17
vzadu autorský popis; provenience: získáno z rodiny autorky; rámováno