204

Aleš Lamr

Stély v šedém II

Autor: Aleš Lamr
Identifikační číslo: 204
Datováno: 1982
Technika: olej, akryl/plátno
Rozměry: 155 x 118 cm
Signatura: sign. NU Lamr 82
rám; vzadu autorsky signatura, název, datace; provenience: získáno z ateliéru autora