Václav Kiml (1928 - 2001)

Zimní

Autor: Václav Kiml
Identifikační číslo: A-134.09.16-01
Datováno: 1985
Technika: vosková technika/plátno, deska
Rozměry: 32 x 28,5 cm
Signatura: sign. PD V. Kiml
vzadu písemné potvrzení pravosti z rodiny autora; provenience: původně získáno z rodiny autora; autorský rám