Václav Kiml (1928 - 2001)
Zimní
Autor: | Václav Kiml |
Identifikační číslo: | A-134.09.16-01 |
Datováno: | 1985 |
Technika: | vosková technika/plátno, deska |
Rozměry: | 32 x 28,5 cm |
Signatura: | sign. PD V. Kiml |
Autor: | Václav Kiml |
Datováno: | 1985 |
Rozměry: | 32 x 28,5 cm |