058

Josef Ullmann

Na mořském břehu

58 000 Kč
Autor: Josef Ullmann
Identifikační číslo: 058
Datováno: kolem 1913
Technika: olej/karton
Rozměry: 50,5 x 65 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno