140

Filip Milinovský

Pozdní léto

Autor: Filip Milinovský
Identifikační číslo: 140
Datováno: 1935 - 40
Technika: olej/plátno
Rozměry: 120,5 x 147 cm
Signatura: sign. PD Milinovský -
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno