135

Josef Ullmann

Vesnička v podhradí

120 000 Kč
Autor: Josef Ullmann
Identifikační číslo: 135
Datováno: 1920
Technika: olej/karton
Rozměry: 50,5 x 67 cm
Signatura: sign. PD J. Ullmann 1920
konzultoval a pravost potvrdil PhDr. Mgr. M. Zachař; rámováno

Další díla v Poaukční prodej od autora Ullmann Josef

Vřesoviště
45 000 Kč