142

Josef Istler

Objekt

17 500 Kč
Autor: Josef Istler
Identifikační číslo: 142
Datováno: 1995
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: 64,5 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno - p. Martan
konzultovala a pravost potvrdila dcera autora

Další díla v Poaukční prodej od autora Istler Josef

Krajina v pohraničí
Vyvolávací cena
31 400 Kč
Hlava
Vyvolávací cena
17 500 Kč