142

Josef Istler

Objekt

17 500 Kč
Autor: Josef Istler
Identifikační číslo: 142
Datováno: 1995
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: 64,5 x 51 cm
Signatura: sign. PD Istler 95
konzultovala a pravost potvrdila dcera autora