103

Jan Zrzavý

Akropolis

50 000 Kč
Autor: Jan Zrzavý
Identifikační číslo: 103
Datováno: 1967
Technika: kombinovaná technika
Rozměry: 14 x 19,5 cm
Signatura: sign. PD J. Z.; PD Jan Zrzavý 1967
DU dedikace; konzultovala a pravost potvrdila PhDr. J. Orlíková