František Malý (1900 - 1980)

Prázdninové odpoledne

75 000 Kč

Autor: František Malý
Identifikační číslo: 0623-S180178
Datováno: 1952
Technika: olej/plátno
Rozměry: 77 x 120,5 cm
Signatura: sign. PD F. Malý 52
konzultoval a pravost potvrdil prof. PhDr. T. Vlček, CSc.; rámováno

Další díla v Komisní prodej od autora Malý František