Vladimír Sychra (1903 - 1963)

Tři dámy

Autor: Vladimír Sychra
Identifikační číslo: 0662-S180190
Datováno: 1942
Technika: barevná litografie 193/500
Rozměry: ve výřezu 34 x 46,5 cm
Signatura: sign. PD V. Sychra 42