Kateřina Ondrušková (1991)

Arelanno

9 450 Kč

Autor: Kateřina Ondrušková
Identifikační číslo: 0814-S180238
Datováno: 2018
Technika: olej/plátno
Rozměry: 70 x 65 cm
Signatura: sign. vzadu Kateřina Ondrušková 2018
vzadu autorský popis; v liště